Události,akce

 

Ježíškova vnoučata nadělovala

Veliká vlna sounáležitosti, dojetí a čistého lidství se objevila díky projektu Ježíškova vnoučata, která nadělovala i v našem Domově. Všechna přání se okamžitě splnila a dárky se sletěly nejen z celé republiky, ale jeden dokonce přiletěl z Ruska a jeden z Irska.

Během slavnostního odpoledne zahrál a zazpíval pan Karel Kekeši, díky jeho písničkám klienti  zavzpomínali na mládí a zazpívali si společně i vánoční koledy.

Každý obdarovaný měl slzy v očích a byl dojatý. Ježíškova vnoučata plnila přání opravdu svědomitě. Každý připojil osobní přání, někdo i fotografie dětí.

Pro příklad uvádíme jen několik přání ve zkratce, protože co přání to velký příběh. Např. jedno vnouče nám splnilo naše společné přání doplnit náš koncept smyslové zahrady o vodní prvek a poslalo nám opravdovou velikou vodní fontánu, která bude dominantou celé zahrady.

Jiné vnouče splnilo přání paní Jarmile a pořídilo ji její vlastní komodu na oblečení. Další vnouče splnilo přání panu Václavovi a přivezlo mu dárkový koš. A jako správné vnouče zabalilo koše hned dva jeden sladký a jeden slaný a to ještě v té nejvyšší kvalitě. Pan Václav má tak možnost ochutnat delikatesy doslova z celého světa. Jiné vnouče splnilo přání paní Libuši a poslalo ji svetry opět krásné a kvalitní a ještě přidalo legíny a parfém, takové krásné věci paní Libuše ještě neměla. Další vnouče přivezlo venkovní domeček pro kočičku opět krásný a kvalitní, který by si paní Erika nemohla pořídit a přidalo ještě spoustu osobních dárků pro ni i pro ostatní klienty. Další vnouče  splnilo přání paní Anně, které se stýská po rodném ruském jazyce a poslalo ji ruský časopis a typické sladkosti, které přiletěly přímo z Moskvy jen pro paní Annu. Další vnouče splnilo přání paní Jiřině a poslalo ji hned dvě kosmetické taštičky, ze kterých byla paní Jiřina dojatá k slzám a opakovala, že to není možné. Další vnoučata splnila přání předplatné různých časopisů a deníku. Jiná vnoučata poslala mazání na bolavá kolena a opět přidala např.dřevěného andělíčka, svíčku bonboniéru nebo teplé ponožky nebo opravdu vlněné podkolenky..... bylo toho opravdu hodně. Omlouvám se ostatním vnoučatům, kteří tu nejsou zmíněni. 

DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKOVÝM VNOUČATŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ A ZÁJEM.

DĚKUJEME TAKÉ ORGANIZÁTORŮM TOHOTO PROJEKTU.

_DSC0530.jpg

 

 

 

 

Zjednodušená
verze
webu

17. 7. Martina

Zítra: Drahomíra

domovslany_obr2.jpg

Návštěvnost stránek

098879