Drobečková navigace

Úvod > Smazat? > Úvodní stránka (stará)

 

Domov Slaný - poskytovatel sociálních služeb

   Poskytujeme  pobytové  sociální služby osobám (přednostně ze Středočeského kraje), které mají specifické potřeby vyplývající z jejich onemocnění.

Služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění, osobám se stařeckou, Alzheimerovou nemocí a ostatními typy demencí a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Poskytované služby jsou přizpůsobeny specifickým potřebám těchto osob.


Organizace je samostatným právním subjektem a pobytové sociální služby poskytuje na základě registrace podle zákona 108/2006 Sb.

Domov se zvláštním režimem pro seniory

     od 27 let - do 65 let

od 65 let - 80 let

 od 80 let a starší

Místem poskytování sociálních služeb pro 50 uživatelů služby je Hlaváčkovo nám. 218/5 ve Slaném.

Na poskytování sociálních služeb,ubytování a stravování se podílí pracovní tým zaměstanců. Režim zařízení je pro poskytování sociální služby přizpůsoben specifickým potřebám ubytovaných osob, objekt je bezbariérový.

 

   

 DSC_5194.jpg

DSC_5167.jpg 

 

Naše organizace se zúčastnila Individuálního projektu Středočeského kraje „Zvyšování kvality sociálních služeb ve Středočeském kraji“ s registračním číslem CZ.1.04/3.1.00/05.00049. Tento projekt byl financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR. Cílem tohoto projektu bylo průběžné vzdělávání našich pracovníků.