image
Drobečková navigace

Úvod > Domov se zvláštním režimem Slaný > Důležité informace

Důležité informace

 

Sčítání 2021

proběhne v Domově Slaný pro všechny klienty určeným sčítacím komisařem.  Nesčítají se tedy doma u rodiny.

 

 

Bruslení s MEILLEREM pomohlo i seniorům. Na vstupném se vybralo 65 200 Kč

Slaný 10. února 2021

  Domov Slaný, p.s.s obdržel od firmy F. X. MEILLER Slaný s.r.o. šek na částku 65 200 Kč. Tato částka byla vybrána od malých a velkých sportovců, kteří využili možnosti se sportovně vyžít na vybudovaném ledovém oválu v prostoru Ploché dráhy. Domov Slaný tímto děkuje jednak firmě F.X.Meiller Slaný s.r.o. a všem těm, kteří svojí sportovní účastí podpořili naše zařízení ve Slaném i v Žižicích.

Tato částka bude využita ke zlepšení prostředí našich klientů. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

 

 

předání šeku - foto na šířku.jpg

 

 

Aktuální informace ke 14.12.2020

 Opakované testování antigenními testy potvrdilo u všech klientů i zaměstnanců negativní výsledek. Nadále jsou dvě klientky v izolaci z preventivních důvodů a jeden zaměstnanec v karanténě. Snažíme se udržet stejný stav dodržováním bezpečnostních opatření a doporučení KHS.

 

Aktuální informace k 7.12.2020

 Opakované testování antigenními testy potvrdilo u všech klientů i zaměstnanců negativní výsledek. Nadále je jedna klientka v izolaci z preventivních důvodů. Snažíme se udržet stejný stav dodržováním bezpečnostních opatření a doporučení KHS.

 

Aktuální informace k 27.11.2020

 Máme stále uklidňující informace o tom, že opakované testování antigenními testy bylo u všech klientů i zaměstnanců s negativním výsledkem.

V současné době jsou tři klientky v izolaci z preventivních důvodů. Nadále dodržujeme všechna opatření a doporučení KHS. O možnosti a podmínkách uskutečnění návštěv Vás budeme včas informovat.

 

Aktuální informace k 20.11.2020

 Opakované testování antigenními testy potvrdilo u všech klientů i zaměstnanců negativní výsledek. Nadále je jedna klientka v izolaci z preventivních důvodů. Snažíme se udržet stejný stav dodržováním bezpečnostních opatření a doporučení KHS.

 

Aktuální informace k 12.11.2020

 povinné testování na koronavirus dodanými antigenními testy proběhlo i v našem domově. Aktuálně Vám můžeme sdělit potěšující informaci, že všichni zaměstnanci i klienti jsou negativní. Situace v domově je příznivá, přesto i nadále dodržujeme všechna bezpečnostní opatření, postupujeme dle doporučení KHS a platných nařízení.

V současné době  jsou na izolaci dva klienti z bezpečnostních důvodů.

Bližší informace o klientech Vám poskytne vrchní sestra Bc. M.Vachová, DiS. tel. 607 098 802

Děkujeme všem, kteří nám vyjadřují podporu a nabízejí pomoc, které si moc vážíme. 

 

 

Využijte možnosti videopozdravu pro své blízké

 

  Vzhledem k tomu, že jsou zakázané návštěvy, navrhujeme příbuzným možnost videohovoru, nebo zaslání videopozdravu pro potěšení svého blízkého. Toto krátké video zašlete se jménem klienta na WhatsApp na tel. 602 746 590. 

 

 

 Poděkování

 Kolektiv zaměstnanců i klientů Domova Slaný děkuje všem dobrovolníkům a rodinným příslušníkům, kteří nám pomáhají v této nelehké době první vlny pandemie a zajistili nám dostatek ušitých roušek. Rovněž děkujeme společnosti Slevomat a Věznici Vinařice, kteří nám poskytli zdarma velké množství látkových roušek. Protože i my v Domově jsme si vlastními silami šili roušky, tak jich máme v současné době již dostatek.

Dále bychom chtěli poděkovat o.p.s. Bunkr Drnov a Nadačnímu fondu Úsměv seniorům za poskytnutí desinfekčních prostředků, velmi důležitých pro současná opatření. 

Děkujeme Ing.Tichému fy Videris a fy Autoplachty Duda z obce Knovíz za darování ochranných štítů.

 

Děkujeme paní Šárce Kotlíkové, paní Šárce Vágnerové a panu Vladimíru Procházkovi za poskytnutí finančního daru.

 

 

Rádi Vám poskytujeme odkazy na webové stránky pro získání více  informací o Alzheimerově nemoci a životě s ní.