image
Drobečková navigace

Úvod > Domov pro seniory Žižice > Důležité informace

Důležité informace

 

Sčítání 2021

proběhne v Domově Slaný pro všechny klienty určeným sčítacím komisařem.  Nesčítají se tedy doma u rodiny.

 

 

Bruslení s MEILLEREM pomohlo i seniorům. Na vstupném se vybralo 65 200 Kč

Slaný 10. února 2021

  Domov Slaný, p.s.s obdržel od firmy F. X. MEILLER Slaný s.r.o. šek na částku 65 200 Kč. Tato částka byla vybrána od malých a velkých sportovců, kteří využili možnosti se sportovně vyžít na vybudovaném ledovém oválu v prostoru Ploché dráhy. Domov Slaný tímto děkuje jednak firmě F.X.Meiller Slaný s.r.o. a všem těm, kteří svojí sportovní účastí podpořili naše zařízení ve Slaném i v Žižicích.

Tato částka bude využita ke zlepšení prostředí našich klientů. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

 

 

 

předání šeku - foto na šířku.jpg

 

 

Aktuální informace ke 14.12.2020

Opakované testování antigenními testy potvrdilo u všech klientů i zaměstnanců negativní výsledek. Nadále je jedna klientka v izolaci z preventivních důvodů. Snažíme se udržet stejný stav dodržováním bezpečnostních opatření a doporučení KHS.

 

Aktuální informace k 7.12.2020

 Aktuálně jsou dva klienti v izolaci z preventivních důvodů a čtyři zaměstnanci v karanténě. 

Nadále dodržujeme všechna nařízení  KHS a všechna bezpečnostní opatření. 

 

Aktuální informace k 27.11.2020

 V současné době je v domově jedna klientka Covid pozitivní a dvě pracovnice, které jsou v pracovní neschopnosti. Výsledky antigenních testů u ostatních klientů i zaměstnanců byly negativní.

Dodržujeme všechna nařízení  KHS a všechna bezpečnostní opatření. O možnosti a podmínkách uskutečnění návštěv Vás budeme včas informovat.

 

Aktuální informace k 20.11.2020

Aktuálně je Covid pozitivní jedna klientka a jedna pracovnice v pracovní neschopnosti. U ostatních klientů i zaměstnanců jsou výsledky testů negativní. Dodržujeme všechna nařízení KHS a všechna bezpečnostní opatření.

 

 

Aktuální informace k 12.11.2020 

  K dnešnímu dni sdělujeme informaci o aktuální situaci v domově. V současné době jsou v karanténě 3 klientky pozitivní COVID-19 , z toho dvě klientky bez příznaků a jedna klientka je hospitalizovaná. V pracovní neschopnosti je jedna pracovnice s lehkými příznaky. 

 V domově proběhlo povinné testování antigenními testy na koronavirus u všech ostatních klientů a zaměstnanců s negativním výsledkem.

Stále dodržujeme všechna bezpečnostní opatření a postupujeme dle nařízení KHS a platných nařízení.

 

 Bližší informace o klientech Vám poskytne staniční sestra M.Beztahovská tel. 725 320 776 od pondělí do pátku v čase 8.00 - 15.00 hod.

Děkujeme všem za nabízenou pomoc a podporu, které si vážíme.